A mai arany óra elkelt! A szerencsés nyertes, aki elsőként lecsapott rá: drolah
Ha ezt az oldalt megtaláltad, akkor esélyed van 50%-os kedvezménnyel megvásárolni kedvenc inov-8/Asics/Salomon futócipődet!
A napi féláras cipőket, naponta újra cserélünk. Egy nap, egy pár cipő, adott méret, adott típus egy szerencsés leggyorsabb jelentkező
Márciusban nyerj egy Garmin okosórát.
Csak vásárolj és a webáruházban rendeld meg.
A sorsolás megtörtént a szerencsé nyertes megkapt az órát
Kicsi és könnyű energiaforrás, amit lazán zsebre vághatsz. USB-n fel tudod tölteni telefonod, USB-s fejlámpád bárhol és bármikor. Nem érdemes elindulni nélküle!
A Siva Cross Trail 6X bátran ajánlható futáshoz, kerékpározáshoz, sífutáshoz. Könnyű, jól kiegyensúlyozott kialakítás, csúszásmentes (szilikon csík) fejpánttal, sisakadapterrel, kerékpáros rögzítővel, hosszabbító kábellel. Működése USB-ről tölthető 2.0Ah LiPo akkumulátorról történik. A töltési szint ellenőrizhető. Hosszú üzemidő, nagy fényerő (600 lumen), vízálló kivitel. A mellékelt kábellel az akkutartót akár zsebre is tehetjük. Ez különösen hideg időben hasznos, mert melegen tartja az akkumulátort/elemet, így az lassabban merül le.
Mint minden Silva fejlámpa, ez is rendelkezik intelligens fénnyel.
Sok más gyártmánynak gyengesége, hogy van egy főfény, ami még a tőlünk elvárt távolságra hatékonyan el is világít, de a közvetlen környezetünk homályba vész, sötétség vesz körül.
Az Intelligent light erre nyújt megoldást. A fókuszált főfény mellett egy szélesebb, határozatlan szélű fénynyalábot is kibocsát, amivel messzire nem látunk ugyan, de a környező bokrokat, lábunk előtti köveket igen. AA típusú elemekkel vagy akkumulátorokkal használható, 4 darab kell belőle.
Az üzemidő nagymértékben függ a használat módjától. Ha állandóan teljesen fényerőn használjuk (600 lumen), akkor 5 órával számolhatunk. Nagy hidegben ez 2,5 órára csökkenhet. Egy átlagos futóedzéshez, versenyhez ez bőven elég, de akár egy éjszakai kiránduláshoz is elegendő (ekkora teljesítmény folyamatosan nem is kell. A hatótáv 140 méter.
Valamit valamiért. A leggyengébb világítási mód (80 lumen) csak 50 méterre hasít, cserébe viszont 13 óráig képes erre (hidegben is 10 óra).
A kettős fénynyaláb változása a lámpa döntésétől függően
A Silva Flow Light technológiáról
A Silva intelligens világítási módja a fókuszált főfény mellett egy szélesebb fénynyalábot is ad, hogy a környezetünket is lássuk magunk körül, ne csak távolra világítson. A sokoldalú felhasználási lehetőséget növeli ennek továbbfejlesztése, a Flow Ligth. A rendszer lényege, hogy a gyors helyzetváltoztatással járó sport (mint pl. kerékpározás) erősen fókuszált, távolra ható főfénnyel világít, a szélesebb, szórt fény mellett. Közepes tempónál (mint pl. a sífutás) ez az arány a szélesebb szórt fény javára változik, míg a relatíve lassabb mozgáshoz igazodva a fókuszált fény helyét átveszi a széles, nem fókuszált fény. A váltás fokozatmentes, a lámpa foncsor döntésének megfelelően változik a foncsor fordításával. Azaz minél jobban a lábunk irányába világítunk, annál jobban a szórt homogén fény veszi át a teljesítményt a központosított távoli erős fénnyel szemben.
Akkumulátor